Ubezpieczenia

 

Ubezpieczenia turystyczne

Upragniony urlop coraz bliżej? Olejek do opalania i strój kąpielowy spakowany? A czy masz już ubezpieczenie turystyczne? Jeśli nie, to najwyższa pora to zmienić. Pamiętaj, że ubezpieczenie podróżne zapewni Ci nie tylko poczucie bezpieczeństwa, ale i realną pomoc w trudnych sytuacjach, które mogą przytrafić się podczas wczasów zagranicznych.

 

Co w przypadku, gdy zachoruję w czasie wyjazdy zagranicznego?

 

Posiadając ubezpieczenie turystyczne, w przypadku nagłego zachorowania lub wypadku za granicą, możemy liczyć na zwrot poniesionych kosztów leczenia i hospitalizacji. Również w sytuacji, gdy niezbędny okaże się transport medyczny do kraju, nie zapłacimy za to z własnej kieszeni.

 

Co w sytuacji, gdy w ostatniej chwili zrezygnuję z wyjazdu?

 

Czasami w ostatniej chwili musimy zmienić nasze wakacyjne plany, posiadając ubezpieczenie od kosztów rezygnacji, otrzymamy zwrot kosztów poniesionych na imprezę turystyczną.

 

Na jaką pomoc mogę jeszcze liczyć posiadając polisę ubezpieczeniową?

 

W ramach usługi assistance, w przypadku wypadku, zachorowania lub kradzieży dokumentów z pomocą przyjdzie nam tłumacz lub prawnik. Natomiast ubezpieczenie NNW zapewni nam wypłatę odszkodowania, gdy ulegniemy wypadkowi podczas wakacji.

Oferta specjalna na młodych

W Agencji Turystycznej „Twoje Podróże” każdy uczeń, student a także osoba nieucząca się do 30 roku życia może nabyć tanie a jednocześnie korzystne ubezpieczenie podróżne, w formie Europejskiej Karty Młodzieży EURO 26. Taka karta to nie tylko polisa turystyczna, to także dostęp do 60000 zniżek w całej Europie, zarówno na rezerwacje noclegów, wstęp do muzeów jak i zakup kawy czy pizzy. Karta dostępna jest w kilkunastu wariantach.

Ciekawą opcją jest również Karta Planeta Młodych, której zakres ochrony ubezpieczeniowej obejmuje m.in. uprawianie sportów wysokiego ryzyka, ekstremalnych i wyczynowych. Ubezpieczenie działa na całym świecie i także w czasie trwania wymiany studenckiej.

Karta Planeta Młodych dostępna jest w wersji Plus i dotyczy osób w przedziale wiekowym od 39 do 59 lat.

 

Agencja Turystyczna „Twoje Podróże” współpracuje z czołowymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi m.in. Europa i Allianz. W ofercie posiadamy bogate pakiety ubezpieczeń turystycznych, w tym specjalistyczne przeznaczone np. osób uprawiających sporty ekstremalne lub odpowiednie podczas wyjazdów na narty. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem polisy lub masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu.